Kwiaty rustikal tablice rejestracyjne ślubne TAB009

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty rustikal tablice rejestracyjne ślubne TAB009


Styl rustykalny jest często wybierany przez Młode Pary, które pragną, by zorganizowane przez nich wesele miało niepowtarzalny klimat i wyjątkową atmosferę. Styl ten obfituje w różne elementy dekoracyjne, które przykuwają wzrok, zachwycają, sprawiają, że dzień ślubu staje się niezapomnianym.

Jednym z takich elementów są ślubne tablice rejestracyjne, ozdobione motywem rustykalnym, dzięki czemu korespondują one z charakterem wesela. Samochód ozdobiony takimi wyjątkowymi tablicami zmienia swój wygląd, znacząco wyróżnia się wśród innych, staje się doskonale wkomponowanym w całość elementem ślubnej aranżacji.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych