Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Organizacja ślubu marzeń wymaga zaproszenia gości z elegancją i wyrafinowaniem. Spraw, aby wejście było niezapomniane z naszymi zaproszeniami ślubnymi z satynowego akrylu. Składające się z przezroczystej pleksi ozdobionej delikatnymi różowymi kwiatami eustomy jako motywu, zaproszenia te przynoszą przejrzystość i blask każdemu wydarzeniu, na którym są prezentowane.

Dzięki naturalnej złożoności i kobiecemu wyrafinowaniu, zaproszenia te zapewniają gościom rodzaj luksusu, który zapamiętają na długo. Pozwólcie, aby nasza elegancka oferta nadała Waszemu specjalnemu dniu magiczną atmosferę, której szukacie - stwórzcie zaproszenia ślubne, które wywołują romantyzm od początku do końca!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych