Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty eustoma Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Organizacja ślubu marzeń wymaga zaproszenia gości z elegancją i wyrafinowaniem. Spraw, aby wejście było niezapomniane z naszymi zaproszeniami ślubnymi z satynowego akrylu. Składające się z przezroczystej pleksi ozdobionej delikatnymi różowymi kwiatami eustomy jako motywu, zaproszenia te przynoszą przejrzystość i blask każdemu wydarzeniu, na którym są prezentowane.

Dzięki naturalnej złożoności i kobiecemu wyrafinowaniu, zaproszenia te zapewniają gościom rodzaj luksusu, który zapamiętają na długo. Pozwólcie, aby nasza elegancka oferta nadała Waszemu specjalnemu dniu magiczną atmosferę, której szukacie - stwórzcie zaproszenia ślubne, które wywołują romantyzm od początku do końca!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również