Kwiaty Eustoma Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo


Twoja wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkowe zaproszenie, więc dlaczego nie zrobić niezapomnianego wrażenia na rodzicach z tą prośbą o błogosławieństwo?

Te piękne drewniane zaproszenia posiadają motyw kwiatów eustomy, który otacza całą przestrzeń dookoła. Wewnątrz możesz umieścić wybrany tekst, aby nadać mu osobisty charakter.

Dzięki tak skomponowanej prośbie o błogosławieństwo Twoi rodzice będą zaskoczeni Twoim kreatywnym podejściem i czymś, o czym długo nie zapomną!

Pokaż swoim rodzicom, jak bardzo Ci zależy, dzięki tym wspaniałym i wymownym zaproszeniom.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Podstawka: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych