Las Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Las Drewniane zaproszenia dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo


Piękne zaproszenia dla rodziców przedstawiają majestatyczny motyw lasu w  niebieskim kolorze inspirowanym naturą na dole zaproszenia i chmurami na górze, te wyjątkowe zaproszenia zachwycą Waszych rodziców.

Na górze prośby znajduje się personalizowany tekst wydrukowany na tle chmur, tworząc elegancki akcent, który sprawi, że Twoi Rodzice poczują się, jakby zostali potraktowani czymś naprawdę wyjątkowym.

Pozwól nam pomóc zamienić tę doniosłą okazję w trwałe wspomnienie, które będziecie pielęgnować na zawsze! Jeśli chcesz zaprosić rodziców na wyjątkowe spotkanie w elegancki, niezapomniany sposób, te zaproszenia dla rodziców są idealne!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Podstawka: do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.