Hortensja Drewniane, ozdobne zaproszenia dla Rodziców

Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem hortensji


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


19,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensja Drewniane, ozdobne zaproszenia dla Rodziców


Ślub dziecka to wyjątkowo wzruszający moment dla każdego Rodzica, kończy się bowiem pewien etap życia dziecka, zmienia się też rola opiekunów.

Co więcej, zyskują oni syna bądź córkę, a także szansę na obserwację rozwijającego się wielkiego uczucia. Dlatego też, tak samo, jak wyjątkowy jest moment ślubu, tak samo wyjątkowe musi być ślubne zaproszenie dla rodziców.

Powinno ono stanowić połączenie subtelnego piękna i elegancji, powinno zwracać uwagę i budzić – nawet po latach – wspaniałe wspomnienia. Te wszystkie zadania spełnia drewniane zaproszenie dla rodziców, ozdobione kwiatami hortensji.

Urok kwiatów, w połączeniu z niekonwencjonalnym kształtem zaproszenia, a także wyjątkową starannością wykonania sprawia, że każdy rodzic będzie czuł dumę, z otrzymania takiego zaproszenia.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu