Serce z odcisków drewniane zaproszenia dla Rodziców

Drewniane zaproszenie dla Rodziców z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Serce z odcisków drewniane zaproszenia dla Rodziców


Nie ma chyba bardziej sugestywnego symbolu niż serce. To, widniejące na drewnianych zaproszeniach dla Rodziców jest tym bardziej wyjątkowe, że jest jedyne w swoim rodzaju. Złożone z linii papilarnych, będących niepowtarzalnym układem na skórze, jest trwałym i unikatowym podpisem, złożonym w imię miłości.

Tego rodzaju drewniane zaproszenia sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku wesela zorganizowanego w stylu eko, minimalistycznym, jak i romantycznym. Będzie ono również źródłem szczęścia oraz mocy wzruszeń dla Rodziców, którzy wypuszczają swoje dzieci spod opiekuńczych skrzydeł, a także wspaniałą pamiątką tych weselnych chwil.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych