Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców białe róże

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców białe róże


Elegancki wzór białej róży na górze i na dole każdego satynowego zaproszenia ślubnego stanowi dodatkowy akcent wyrafinowania - idealny, aby pokazać swoje poczucie stylu w tym bardzo ważnym dniu. Dzięki możliwości dostosowania tekstu, zaproszenia te dają możliwość upewnienia się, że każdy gość otrzyma swoje własne, osobiste zaproszenie na ceremonię i uroczystość.

Wykonane z trwałego akrylu i wydrukowane z precyzją, zaproszenia te będą pielęgnowane długo po tym, jak para powie sobie "tak"! Dodatkowo, można je łatwo zapakować w koperty, bez uszczerbku dla ich piękna. Bądź spokojny o to, że każde zaproszenie będzie wyglądało idealnie, gdy trafi w ręce gości. Wyślij rodzinie i przyjaciołom trwałe przypomnienie, że zależy Ci na nich na tyle, aby zainwestować w coś tak wyjątkowego na tę ważną okazję.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych