Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców białe róże

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z satynowej pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia dla Rodziców białe róże


Elegancki wzór białej róży na górze i na dole każdego satynowego zaproszenia ślubnego stanowi dodatkowy akcent wyrafinowania - idealny, aby pokazać swoje poczucie stylu w tym bardzo ważnym dniu. Dzięki możliwości dostosowania tekstu, zaproszenia te dają możliwość upewnienia się, że każdy gość otrzyma swoje własne, osobiste zaproszenie na ceremonię i uroczystość.

Wykonane z trwałego akrylu i wydrukowane z precyzją, zaproszenia te będą pielęgnowane długo po tym, jak para powie sobie "tak"! Dodatkowo, można je łatwo zapakować w koperty, bez uszczerbku dla ich piękna. Bądź spokojny o to, że każde zaproszenie będzie wyglądało idealnie, gdy trafi w ręce gości. Wyślij rodzinie i przyjaciołom trwałe przypomnienie, że zależy Ci na nich na tyle, aby zainwestować w coś tak wyjątkowego na tę ważną okazję.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.