Bukiet piwonii 2 Drewniana, ślubna księga gości

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii 2 Drewniana, ślubna księga gości


Ślubna księga gości to przedmiot, bez którego trudno jest sobie wyobrazić wesele – umożliwia bowiem zatrzymanie w pamięci tych osób, które uczestniczyły w ślubnej ceremonii, a także daje możliwość, by podzielili się oni z Młodą Parą swoimi emocjami czy radami.

Drewniana ślubna księga gości, ozdobiona motywem bukietu kwitnących piwonii to doskonały wybór dla wszystkich przyszłych Nowożeńców, którzy chcą wzbudzić zachwyt na twarzach swoich gości, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i użyte materiały, a także stawiają na eleganckie i wyrafinowane ozdoby. Taka księga gości stanie się wspaniałą pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez kolejne pokolenia, ale również doskonale współgrać będzie z bogatym wystrojem weselnej sali – warto zadbać o to, by kwiaty piwonii były akcentem łączącym elementy aranżacji przestrzeni.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.