Skrzynka na 2 wina z Waszym zdjęciem Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


65,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Skrzynka na 2 wina z Waszym zdjęciem Podziękowanie dla rodziców


Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe prezenty. Dlatego też tak wyjątkowym gościom, jakimi są rodzice Młodej Pary, warto wręczyć upominek, który zachwyca, a także który stanie się wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

Funkcjonalna skrzynka na dwa wina ucieszy nie tylko amatorów esencjonalnych trunków, ale dzięki swojej elegancji i zdobiącemu ją motywowi, będzie wyjątkowym podarkiem – podziękowaniem. Ten sposób powiedzenia przez Młodą Parę „dziękuję” stanie się niezwykle wzruszającą chwilą, zaś zdobiące skrzynkę zdjęcie Nowożeńców nada prezentowi indywidualnego charakteru i przekona obdarowanych o jego wyjątkowości.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu, duże zdjęcie oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych