Tandem Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem tandemu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Tandem Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Bajm śpiewał, że do lata będzie szedł piechotą, ale na nową drogę życia można wjeżdżać tandemem. A już z pewnością można wykorzystać ten motyw do ozdoby różnych przedmiotów związanych ze ślubną uroczystością.

Tandem będzie również wspaniałym motywem, który zdobić może wyjątkowy prezent dla wyjątkowych gości, czyli drewnianą skrzynkę na dwa wina. Skrzynka stanowić będzie wspaniały prezent dla rodziców, którym w ten sposób Para Młoda może podziękować za trud włożony w wychowanie, za poświecenie, za bezwarunkową miłość i opiekę. Elegancka skrzynka na wino, starannie wykończona, zachwycająca swoją forma i prostotą, dzięki motywowi tandemu staje się prezentem budzącym skojarzenie z wielką miłością i wspólną podróżą w tym samym kierunku. Podróżą, w którą wyruszają Nowożeńcy…

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu, duże zdjęcie oraz treść nadruku.