Mapa świata Skrzynka na wino + 2 kieliszki

Skrzynka na wino z trzema przegródkami grawerowana laserowo + 2 kieliszki z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,00 zł brutto
brutto


Opis
Opis

Mapa świata Skrzynka na wino + 2 kieliszki


Wyjątkowi gości ślubni, tacy jak Rodzice, zasługują na wyjątkowe podziękowania. To bowiem nie tylko wyraz radości, że mogli oni wspólnie z Nami przeżywać emocje podczas składania przysięgi, czy też towarzyszyć nam w ślubnej zabawie.

To również hołd im złożony, sposób na wyrażenie wdzięczności za lata wychowawczych trudów, wyzwania, których się podjęli, a także podziękowanie za to, że uczynili Nas dobrymi ludźmi.

Doskonałym pomysłem na prezent dla tak szanowanych gości, jest skrzynka na wino, ozdobiona mapą świata. Mapa może stanowić nawiązanie zarówno do pasji Państwa Młodych, jak i Rodziców, bądź po prostu stanowić piękny motyw zdobiący tę wyjątkową skrzynkę na wino.

Dołączone do tego dwa kieliszki stanowią wspaniałe uzupełnienie ślubnego zestawu, a zarazem prezentu, który budzi zachwyt, który łączy w sobie wymiar praktyczny z estetyką.

 

Skrzynka na wino z trzema przegródkami grawerowana laserowo + 2 kieliszki GRATIS!

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Kolor: naturalny

2 kieliszki: GRATIS!

Wymiary wewnętrzne: 32cm (wys.) x 27,8cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 34cm (wys.) x 29,8cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść na skrzynce

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem graweru.

 

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych