Para żab Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem pary żab


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Para żab Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Co wspólnego ze ślubem mają żaby? Okazuje się, że bardzo dużo, bowiem zakochane żabki stanowią niezwykle wdzięczny motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty służące organizacji wesela, jak i wręczane zaproszonym na uroczystość gościom. Wśród tych gości są jednak osoby wyjątkowe, które warto w pewien sposób wyróżnić. Są to rodzice Pary Młodej i to właśnie na ich ręce powinny być złożone specjalne podziękowania, nie tylko za przybycie na weselną uroczystość, ale także za trud włożony w wychowanie, za poświęcenie i bezwarunkową miłość.

Wraz z podziękowaniami słownymi, warto wręczyć rodzicom również prezent. Może nim być piękna skrzynka na dwa wina, niezwykle starannie wykończona, wykonana z modnego obecnie drewna i łącząca funkcje użytkowe z dekoracyjnymi. Ta piękna skrzynka, dzięki zakochanym żabkom które zdobią jej wieko, świadczy również o dużym poczuciu humoru Pastwa Młodych i ich dystansie do siebie. Nie ma chyba osoby, która nie uśmiechnie się na widok słodkich żabek, zaś ten uśmiech dopełni chwili wzruszenia.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.