Para żab Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem pary żab


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


65,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para żab Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Co wspólnego ze ślubem mają żaby? Okazuje się, że bardzo dużo, bowiem zakochane żabki stanowią niezwykle wdzięczny motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty służące organizacji wesela, jak i wręczane zaproszonym na uroczystość gościom. Wśród tych gości są jednak osoby wyjątkowe, które warto w pewien sposób wyróżnić. Są to rodzice Pary Młodej i to właśnie na ich ręce powinny być złożone specjalne podziękowania, nie tylko za przybycie na weselną uroczystość, ale także za trud włożony w wychowanie, za poświęcenie i bezwarunkową miłość.

Wraz z podziękowaniami słownymi, warto wręczyć rodzicom również prezent. Może nim być piękna skrzynka na dwa wina, niezwykle starannie wykończona, wykonana z modnego obecnie drewna i łącząca funkcje użytkowe z dekoracyjnymi. Ta piękna skrzynka, dzięki zakochanym żabkom które zdobią jej wieko, świadczy również o dużym poczuciu humoru Pastwa Młodych i ich dystansie do siebie. Nie ma chyba osoby, która nie uśmiechnie się na widok słodkich żabek, zaś ten uśmiech dopełni chwili wzruszenia.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.