Podziękowania dla rodziców Skrzynki na wino z przezroczystym frontem Magnolie

Podziękowania dla rodziców w formie skrzynkek na wino przezroczystym frontem z motywem magnolii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


49,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Podziękowania dla rodziców Skrzynki na wino z przezroczystym frontem Magnolie


Szukasz wyjątkowego prezentu, który jednocześnie wyrazi wdzięczność i estetykę? Przedstawiamy Ci naszą drewnianą skrzynkę na wino z przezroczystym frontem i nadrukiem magnolii - idealne podziękowanie dla Twoich rodziców!


Nasza skrzynka została wykonana z wysokiej jakości drewna, co nadaje jej elegancki i luksusowy wygląd. Piękne, naturalne włókna drewna zostają podkreślone drobiazgową obróbką, tworząc unikalną teksturę. To nie tylko praktyczne rozwiązanie dla miłośników wina, ale też unikalna pamiątka będąca hołdem dla Twoich rodziców.


Przezroczyste zasuwane drzwiczki umożliwiają eksponowanie ulubionych butelek wina, podkreślając ich piękno. Na nich znajduje się nadruk magnolii. Symbolizuje on delikatność, wytrzymałość i piękno - dokładnie takie same cechy, które przypisujemy naszym ukochanym rodzicom.


Ta drewniana skrzynka na wino ma nie tylko walory estetyczne, ale także praktyczne. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne przechowywanie butelek wina, chroniąc je przed uszkodzeniami. 


Nie tylko jest to doskonały prezent na różne okazje - od urodzin po rocznice ślubu, ale też piękna dekoracja, która wprowadzi unikalny klimat do wnętrza domu. Drewno i nadruk magnolii tworzą harmonijną kompozycję, która pasuje do różnych stylów dekoracyjnych.


Nie czekaj dłużej! Wyraź swoją wdzięczność w elegancki sposób, wybierając drewnianą skrzynkę na wino z przezroczystym frontem i nadrukiem magnolii. To podziękowanie dla Twoich rodziców, które z pewnością zachwyci ich i na długo pozostanie w ich pamięci.

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - przezroczysta pleksi

Dowolny nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 32cm (wys.) x 8,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 34cm (wys.) x 10,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych