Serce z odcisków Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem serca z odcisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Serce z odcisków Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na każdym ślubie i zasługują na wyjątkowe podziękowanie – nie tylko za współuczestniczenie zabawie, ale i za trud włożony w wychowanie oraz liczne poświecenia. Dziękować można na różne sposoby, ale warto zadbać, by słowom towarzyszył drobny choć podarek, który kojarzyć się od tej pory będzie właśnie z zaślubinami i wkroczeniem na nową drogę życia.

Takim prezentem dla rodziców może być drewniana skrzynka na wino. Staranne jej wykonanie czyni ze skrzynki elegancki przedmiot, mogący skrywać dwa wina. Ponadto motyw zdobiący skrzynkę jest wyjątkowy. Serce nie tylko symbolizuje miłość, jaka połączyła Młodą Parę, ale fakt, że powstało z odcisków palców sprawia, że staje się spersonalizowanym przedmiotem, na którym dzieci pozostawiły swój ślad.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych