Kotwica Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem kotwicy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Kotwica Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


A gdyby tak zarzucić kotwicę i zacumować w małżeńskim stanie? Rodzina jako bezpieczna przystań to wspaniałe porównanie, dlatego też kotwica może stać się pięknym symbolem małżeńskiej miłości i wierności. Doskonale sprawdza się również jako motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty związane z organizacją wesela i przebiegiem weselnej uroczystości.

Kotwica zdobiąca drewniane pudełko na wino to nie tylko sposób na ozdobienie tego przedmiotu łączącego w sobie funkcje praktyczne i estetyczne. To również symbol, który czyni owo pudełko wyjątkowym, tak jak wyjątkowa jest okazja a także goście, którzy otrzymujące w ramach podziękowania. Rodzice będą zarazem zachwyceni, jak i wzruszeni takim podarkiem, w którym kryje się zarówno wdzięczność dzieci za trud wychowawczy, jak i cała miłość oraz podziękowanie za współuczestniczenie w tak ważnym dla Młodej Pary dniu.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.