Kotwica Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem kotwicy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


65,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kotwica Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


A gdyby tak zarzucić kotwicę i zacumować w małżeńskim stanie? Rodzina jako bezpieczna przystań to wspaniałe porównanie, dlatego też kotwica może stać się pięknym symbolem małżeńskiej miłości i wierności. Doskonale sprawdza się również jako motyw zdobiący różnego rodzaju przedmioty związane z organizacją wesela i przebiegiem weselnej uroczystości.

Kotwica zdobiąca drewniane pudełko na wino to nie tylko sposób na ozdobienie tego przedmiotu łączącego w sobie funkcje praktyczne i estetyczne. To również symbol, który czyni owo pudełko wyjątkowym, tak jak wyjątkowa jest okazja a także goście, którzy otrzymujące w ramach podziękowania. Rodzice będą zarazem zachwyceni, jak i wzruszeni takim podarkiem, w którym kryje się zarówno wdzięczność dzieci za trud wychowawczy, jak i cała miłość oraz podziękowanie za współuczestniczenie w tak ważnym dla Młodej Pary dniu.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.