Magnolie Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Magnolie Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Magnolie to cudowne kwiaty, kojarzące się z wyrafinowaniem, z elegancją, dlatego też często pojawiają się na ślubach w charakterze dekoracji i / lub motywów zdobiących różne przedmioty. Ich piękno sprawia, że podnoszą wartość przedmiotów które zdobią, czynią je wyjątkowymi.

Dlatego też skrzynka na wino, ozdobiona motywem kwitnących magnolii będzie wspaniałym prezentem dla rodziców. Podziękowanie w tej formie, złożone na weselnym przyjęciu, będzie wzruszającą chwilą, a także pięknym akcentem, podkreślającym więź. Sama skrzynka zaś, dzięki starannemu wykonaniu i funkcjonalności połączonej z pięknem, będzie ozdobą barku oraz przedmiotem, który budzić będzie u rodziców wspaniałe wspomnienia.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych