Magnolia Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Szklane zaproszenia dla Rodziców


„Na szkle malowane” – ten tytuł płyty Katarzyny Gaertner i Ernesta Brylla przychodzi na myśl, kiedy patrzymy na piękne szklane zaproszenie dla rodziców.

I podobnie jak płyta, również i to zaproszenie pozostawia niezwykłe wrażenie, zachwyca swoją delikatnością i subtelnością.

Kwiat magnolii wnosi romantyzm, doskonale dobrana czcionka – elegancję, zaś materiał, na którym to zaproszenie zostało wykonane – wyjątkowość.

To wszystko sprawia, że Para Młoda decydując się wręczyć takie zaproszenie dla rodziców, nie tylko zapewni ich o swojej wielkiej miłości i uznaniu dla trudu wychowania, ale też wręczy wspaniałą pamiątkę, która nawet po wielu latach będzie przypominała ten wspaniały dzień.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu