Magnolia Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

30,00 zł brutto
brutto
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Szklane zaproszenia dla Rodziców


„Na szkle malowane” – ten tytuł płyty Katarzyny Gaertner i Ernesta Brylla przychodzi na myśl, kiedy patrzymy na piękne szklane zaproszenie dla rodziców.

I podobnie jak płyta, również i to zaproszenie pozostawia niezwykłe wrażenie, zachwyca swoją delikatnością i subtelnością.

Kwiat magnolii wnosi romantyzm, doskonale dobrana czcionka – elegancję, zaś materiał, na którym to zaproszenie zostało wykonane – wyjątkowość.

To wszystko sprawia, że Para Młoda decydując się wręczyć takie zaproszenie dla rodziców, nie tylko zapewni ich o swojej wielkiej miłości i uznaniu dla trudu wychowania, ale też wręczy wspaniałą pamiątkę, która nawet po wielu latach będzie przypominała ten wspaniały dzień.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych