Gwiazdy na niebie Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem gwiazd na niebie


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Gwiazdy na niebie Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na weselnej uroczystości. Mogłoby się wydawać, że skoro doskonale wiedzą o ślubie, uczestniczą w planowaniu i są w posiadaniu wszystkich informacji na ten temat, nie potrzebują zaproszenia. Wręcz przeciwnie – tak wyjątkowi goście, jak Rodzice, zasługują na wyjątkowe zaproszenie.

Szklane zaproszenia dla Rodziców, z motywem rozgwieżdżonego nieba, to wspaniały sposób na wyrażenie przez Młodą Parę pragnienia, by w ślubie uczestniczyły te ważne osoby, którym zawdzięczają to, kim dziś są.

To zaproszenie ozdobione motywem gwiezdnych konstelacji, to również swego rodzaju podziękowanie za trud włożony w wychowanie, za poświęcenie i troskę okazywaną przez całe życie.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Kalkę z lakiem należy kupić oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych