Pomarańczowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, dlatego warto ich wyjątkowo potraktować. Mimo iż zwykle wiedzą oni o planach przyszłych Państwa Młodych, to jednak należy wręczyć im zaproszenia i to w pierwszej kolejności.

Same zaproszenia też muszą być niezwykłe, muszą ich wyróżnić, docenić. Tę rolę doskonale spełniają szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione pięknym motywem pomarańczowych kwiatów.

Szlachetne i eleganckie szkło, w połączeniu z kwiatami, które wyglądają, jakby były żywe, jakby na tym szkle właśnie rozkwitły, to nie tylko piękny sposób, by zaprosić rodziców. To również dla nich piękna pamiątka, która utrwali ten wyjątkowy dzień wkroczenia ich dzieci na nową drogę życia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu