Róże Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Róże Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to szczególni goście na ślubie. Mimo iż zwykle wiedza oni wcześniej o planowanej ceremonii, znają jej wszystkie szczegóły, to i tak szczególny ich status wymaga, by Para Młoda złożyła na ich ręce zaproszenie. Właśnie z uwagi na wyjątkowość gości, jakimi są Rodzice, równie wyjątkowe powinno być też zaproszenie.

Jest ono bowiem jednocześnie oddaniem im czci, jest wyrazem podziękowania przyszłych Nowożeńców, za trud włożony w wychowanie, za oddanie, za troskę i pomoc. Takim wyjątkowym zaproszeniem, który wprawi rodziców w zachwyt, który będzie wspaniałą pamiątką ślubną, jest szklane zaproszenie dla rodziców, ozdobione różanym motywem.

Eleganckie piękno tego zaproszenia, finezja wykonania, lekkość sprawią, że będzie to jeden z najpiękniejszych prezentów dla rodziców – potwierdzenie, że dzieci gotowe chcą wkroczyć na nowa drogę życia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.