Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem i złotymi kwiatami

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem izłotymi kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem i złotymi kwiatami


Glamour - szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem i złotymi kwiatami

Tak, jak wyjątkowy ślub wymaga niecodziennej oprawy, najważniejszych gości weselnych powinno się odpowiednio wyróżnić. Tu liczy się najmniejszy szczegół, zwłaszcza że tymi gośćmi są Wasi Rodzice. Podarujcie im zaproszenie dla Rodziców, które stanie się najwspanialszą pamiątką tego najważniejszego dla Was i dla Nich Dnia.

Zaproszenie dla Rodziców wykonane ze szkła, eleganckie, trwałe i przede wszystkim unikalne to prawdziwy prezent, który wywoła moc wzruszeń w najbliższych. Na białej szklanej tafli w kształcie klasycznego prostokąta umieścimy Wasze zdjęcie w złotej, geometrycznej ramce ozdobionej delikatnymi, eleganckimi również złotymi kwiatami i treść zaproszenia – słowa płynące prosto z Waszych serc.

To zaproszenie dla Rodziców ma wyjątkowy styl. Jest po prostu piękne. Doskonale wpisze się w wesele glamour, ale też to klasyczne i nowoczesne podkreślając tę najważniejszą chwilę subtelną elegancją.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji