Piwonie, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie, drewniane zaproszenia ślubne


Wyjątkowe zaproszenia ślubne wykonane z drewnianej sklejki. Zachwycają zarówno materiałem, użytym do ich wykonania, jak i swoim wyglądem.

Zaproszenie składa się z dwóch części – bazy o kwadratowym kształcie z okrągłym wgłębieniem i okrągłej pokrywki. Obie części mają barwę naturalnego drewna. Baza została tak zaprojektowana, by pokrywkę można było łatwo wyciągnąć. Na pokrywce umieszczono przepiękną grafikę z motywem różowych piwonii.

We wnętrzu wianuszka z piwonii wydrukowano imiona przyszłych małżonków i datę ślubu. Wszystkie ważne informacje odnośnie tej wielkiej uroczystości nadrukowane zostały na wgłębieniu w bazie zaproszenia.

Treść zaproszenia można wybrać spośród gotowych szablonów lub ułożyć samodzielnie. Takie zaproszenia będą dużym zaskoczeniem dla gości i świetną pamiątką na długie lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu