Piwonie, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie, drewniane zaproszenia ślubne


Wyjątkowe zaproszenia ślubne wykonane z drewnianej sklejki. Zachwycają zarówno materiałem, użytym do ich wykonania, jak i swoim wyglądem.

Zaproszenie składa się z dwóch części – bazy o kwadratowym kształcie z okrągłym wgłębieniem i okrągłej pokrywki. Obie części mają barwę naturalnego drewna. Baza została tak zaprojektowana, by pokrywkę można było łatwo wyciągnąć. Na pokrywce umieszczono przepiękną grafikę z motywem różowych piwonii.

We wnętrzu wianuszka z piwonii wydrukowano imiona przyszłych małżonków i datę ślubu. Wszystkie ważne informacje odnośnie tej wielkiej uroczystości nadrukowane zostały na wgłębieniu w bazie zaproszenia.

Treść zaproszenia można wybrać spośród gotowych szablonów lub ułożyć samodzielnie. Takie zaproszenia będą dużym zaskoczeniem dla gości i świetną pamiątką na długie lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu