Mapka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem mapki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Satynowe zaproszenia ślubne posiadają unikalną, symboliczną grafikę kościoła, drogę do sali weselnej, zwierzęta oraz różę wiatrów. Te hipnotyzujące zaproszenia przykują uwagę każdego.

Szczegółowe grafiki w połączeniu z luksusowym dotykiem satynowowej powierzchni zaproszeń sprawiają, że te zaproszenia są naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Każde zaproszenie jest starannie wykonane do perfekcji. Zacznijcie planować swój wielki dzień w dobrym stylu, wysyłając te oszałamiająco wykonane dzieła sztuki. Te unikalne satynowe zaproszenia ślubne z pewnością dodadzą wyrafinowania i klasy. Zdobądź swoje już teraz - nie minie wiele czasu, zanim nadejdzie szczęście!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.