Mapka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem mapki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Satynowe zaproszenia ślubne posiadają unikalną, symboliczną grafikę kościoła, drogę do sali weselnej, zwierzęta oraz różę wiatrów. Te hipnotyzujące zaproszenia przykują uwagę każdego.

Szczegółowe grafiki w połączeniu z luksusowym dotykiem satynowowej powierzchni zaproszeń sprawiają, że te zaproszenia są naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Każde zaproszenie jest starannie wykonane do perfekcji. Zacznijcie planować swój wielki dzień w dobrym stylu, wysyłając te oszałamiająco wykonane dzieła sztuki. Te unikalne satynowe zaproszenia ślubne z pewnością dodadzą wyrafinowania i klasy. Zdobądź swoje już teraz - nie minie wiele czasu, zanim nadejdzie szczęście!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.