Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ze zdjęciem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia na ślub to hit, który przybył do nas prosto z USA. Jeśli chcecie mieć elegancki oraz mieszczący się w najmodniejszych trendach, nowoczesny ślub i wesele, skorzystajcie z dodatków wykonanych z akrylu. Poznajcie najmodniejsze zaproszenia ślubne od Venarti.

Satynowa pleksi ze zdjęciem

Mamy dla Was rewelacyjne zaproszenia ślubne w formie satynowej tafli z białym nadrukiem w 100% personalizowanej treści. Narożniki każdej karty są zaokrąglone, dla bardziej eleganckiego efektu. U góry zaproszenia znajduje się miejsce na Wasze zdjęcie. Zdjęcie będzie w kształcie serca, jakby wyciętego z najdroższego kamienia świata – brylantu. Dla efektu 3D podkreśliliśmy złotymi liniami szlifowany kształt kamienia, który w ten sposób utworzył unikalną, elegancką i jednocześnie bardzo nowoczesną ramkę dla Waszej fotografii.

Do zaproszenia otrzymacie GRATIS kopertę i personalizację.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji