Zdjęcie ze wzorkiem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z Twoim zdjęciem i wzorkiem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zdjęcie ze wzorkiem Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Nasze satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne są wszystkim, czego potrzebujesz, aby nadać ton swojemu idealnemu dniu. Nie tylko posiadają one przytulne, wyrafinowane satynowe wykończenie, które sprawi, że każdy odbiorca poczuje się wyjątkowo, ale również macie możliwość spersonalizowania ich zgodnie z Waszymi dokładnymi specyfikacjami.

Umieść swoje ulubione zdjęcie na górze, a następnie spersonalizuj tekst zaproszenia. Dołączymy nawet grafikę kościoła i tortu weselnego, aby nadać im romantyczny charakter!

Spraw sobie i swoim gościom przyjemność naszymi wspaniałymi zaproszeniami ślubnymi z satynowanego akrylu!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji