Eko kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia ślubne – satynowe z motywem eko kwiatów

Poszukujecie oryginalnych zaproszeń ślubnych, które się nie pogniotą i nie uszkodzą? Wypróbujcie nasze produkty wykonane z cienkiego i trwałego akrylu. Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z motywem kolorowych eko kwiatów staną się również piękną pamiątką z Waszego ślubu, którą podarujecie zaproszonym gościom.

Prostokątne i trwałe zaproszenia na ślub

W klasyczny kształt prostokąta wpisujemy treść zaproszenia. Treść jest wykonana ozdobną czcionką i spersonalizowana, a personalizację otrzymujecie GRATIS. Na górze i na dole zaproszenia ozdobiliśmy motywem kolorowych eko-kwiatów, które choć nie pachną, to przypominają do złudzenia żywe rośliny. W zestawie znajduje się koperta. Dołączamy ją w formie GRATISU.

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną serią dodatków ślubnych z motywem eko-kwiatów.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również