Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Las Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Akrylowe zaproszenia ślubne z motywem lasu

Wybierzcie wyjątkowe zaproszenia ślubne z motywem magicznego lasu. Jeśli jesteście wielbicielami leśnych wędrówek, kochacie lasy lub piękno przyrody, a może planujecie wziąć ślub na łonie natury lub nawet w leśnym otoczeniu, wybierzcie dla swoich gości satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z motywem tajemniczego lasu.

Las symbolizuje dom, ochronę przed niebezpieczeństwami, a także bezpieczeństwo – to jakby wskazówka dla Młodej Pary, określająca wartości nowej rodziny, którą będą razem budować.

Nasze zaproszenie ślubne z akrylu jest półprzezroczyste, satynowe i delikatne. Ma grubość zaledwie 3 mm, ale jest wyjątkowo trwałe, co pozwala na jego bardzo długie przechowywanie, jako wyjątkowej pamiątki. Klasyczny kształt prostokąta, elegancko zakończyliśmy zaokrąglonymi rogami. Na dole umieściliśmy nadruk malowanego lasu. Środek zaproszenia jest personalizowany. Treść możecie wybrać z naszej strony lub sami ułożyć.

Personalizacja i elegancka koperta GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.