Białe kwiaty Ślubne etykiety na alkohol

Piękne etykiety ślubne z wzorem białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne etykiety na alkohol


W jaki sposób ujednolicić wygląd butelek z alkoholem? Jak sprawić, by pięknie prezentowały się one na weselnym stole? Odpowiedzią są ślubne etykiety na alkohol, ozdobione motywem białych kwiatów.

Te stylowe, eleganckie ślubne etykiety, to sposób na nadanie butelce iście weselnego charakteru. To również rozwiązanie, które pomaga utrzymać charakter aranżacji i jednolitość form oraz kolorów.

Ta wyjątkowa ozdoba ślubnej butelki doskonale pasuje do stylu klasycznego wesela. Sprawi również, że butelka z taką ślubną etykietą stanie się pięknym prezentem dla zaproszonych gości oraz dla tych, którzy uczestniczą w organizowanych w trakcie weselnego przyjęcia konkursach.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu