Etykiety na alkohol Lawenda P005

Etykiety na alkohol dowolny wzór z naszego sklepu - na zdjęciu wzór lawendowy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Etykiety na alkohol Lawenda P005


Lawenda kojarzy się z delikatnością i pięknem, doskonale zatem koresponduje ze ślubną ceremonią i często jest wykorzystywana do aranżacji wnętrz, szczególnie w przypadku wesel stylu wiejskim, rustykalnym, romantycznym bądź eko.

Warto zadbać, by wybrany motyw pojawiał się w dyskretny sposób na różnych elementach występujących na weselu, w tym na butelkach z alkoholem.

Etykieta na alkohol, ozdobiona delikatnymi kwiatami lawendy zachwyci weselnych gości, zaś wysoka jakość wykonania i elegancka czcionka sprawiają, że taka butelka trunku będzie również doskonałą nagrodą w konkursach organizowanych w trakcie wesela, a także pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu