Etykiety na alkohol Lawenda P005

Etykiety na alkohol dowolny wzór z naszego sklepu - na zdjęciu wzór lawendowy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Etykiety na alkohol Lawenda P005


Lawenda kojarzy się z delikatnością i pięknem, doskonale zatem koresponduje ze ślubną ceremonią i często jest wykorzystywana do aranżacji wnętrz, szczególnie w przypadku wesel stylu wiejskim, rustykalnym, romantycznym bądź eko.

Warto zadbać, by wybrany motyw pojawiał się w dyskretny sposób na różnych elementach występujących na weselu, w tym na butelkach z alkoholem.

Etykieta na alkohol, ozdobiona delikatnymi kwiatami lawendy zachwyci weselnych gości, zaś wysoka jakość wykonania i elegancka czcionka sprawiają, że taka butelka trunku będzie również doskonałą nagrodą w konkursach organizowanych w trakcie wesela, a także pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm