Numerki na stół Kwiaty anemone

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - motyw kwiatów anemone

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Kwiaty anemone


Przedstawiamy unikalny numerek stołu weselnego, który pomoże Ci upamiętnić jeden z najlepszych dni w Twoim życiu! Nasz numerek na stół weselny posiada wspaniałe detale, takie jak motywy kwiatów anemonu na rogach w połączeniu z imionami szczęśliwej pary w środku wraz z ich specjalną datą ślubu.

Wykonany z miłością i precyzją, jest ponadczasową pamiątką, którą można dumnie prezentować nie tylko w Wielkim Dniu. Unikalna i przyciągająca uwagę, służy jako urocza pamiątka, która przypomina Tobie i Twojemu partnerowi o Waszym cennym dniu zaślubin za każdym razem, gdy na niego spojrzycie!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych