Numerki na stół Ptaszki w sercu

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - ptaszki w sercu

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Ptaszki w sercu


Spraw, aby Twoje stoły weselne były perfekcyjne dzięki tym pięknym papierowym numerkom stołów weselnych! Zawierają wspaniały motyw ptaków w kwiatowym sercu oraz imiona pary młodej.

Uroczy i romantyczny design doda wyjątkowego charakteru Twoim zaślubinom! Te numery stołów z pewnością pozostawią wrażenie na Twoich gościach, pomagając im łatwo znaleźć swoje miejsce bez konieczności szukania wśród gości.

Pogrubiony tekst jest łatwy do odczytania z całej sali, co pozwoli Ci upewnić się, że każdy gość znajdzie swoje miejsce. Te eleganckie numery stołów pomogą Ci spełnić Twoje marzenie o ślubie!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych