Pomarańczowe kwiaty Ślubne numerki na stół

Oryginalne ślubne numerki na stół - motyw pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne numerki na stół


Troska o komfort zaproszonych na weselne przyjęcie gości przejawiać się może m.in. w zadbaniu o to, by bez trudu znaleźli oni zarezerwowane dla nich przy stoliku miejsce.

Zadbanie o to już na etapie planowania weselnego przyjęcia eliminuje stres związany ze sprawnym rozlokowaniem gości, a także umożliwia szybkie podanie posiłku. Pomocą w tym rozsadzeniu gości służyć mogą ślubne numerki na stół.

Ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów nie tylko są funkcjonalnym rozwiązaniem, ale prawdziwą ozdobą ślubnego stolika. Zachwycą weselnych gości, pięknie prezentowały się będą na zdjęciach a ponadto stanowić będą uzupełnienie kompozycji ze świeżych kwiatów.

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu