Hortensja Ślubne numerki na stół

Oryginalne ślubne numerki na stół - motyw hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Ślubne numerki na stół


Na właściwą organizację wesela i sprawny jego przebieg, a w konsekwencji – dobrą zabawę, wpływ ma wiele szczegółów. Jednym z nich jest zadbanie o właściwe rozmieszczenie stolików i znalezienie rozwiązania, pozwalającego sprawnie odnaleźć właściwe miejsce przez gości. Służyć temu mogą ślubne numerki na stół.

Dzięki nim, Para Młoda zapewni swoim gościom komfort i uchroni ich od stresu związanego z poszukiwaniem własnego miejsca, a ponadto zyska dodatkową ozdobę stołów. Ślubne numerki na stół motywem hortensji przyciągać będą bowiem wzrok gości, przydadzą również stolikowi elegancji i subtelności.

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu