Numerki na stół Mapa Polski

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - mapa Polski

.

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Mapa Polski


Aby nadać wyjątkowy charakter Państwa przyjęciu weselnemu, prosimy zapoznać się z naszymi pięknymi papierowymi numerami stołów! Na górze znajduje się mapa Polski, a poniżej imiona nowożeńców, data ślubu oraz zabawny motyw samolotu i serc. Ten wzór jest idealny dla par, które poznały się w różnych regionach Polski lub po prostu kochają ten kraj.

Każdy numer stołu został starannie wykonany z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymały, ale również niezwykle stylowy. Goście będą oczarowani romantycznym wzornictwem i odświętnym wyglądem tych wspaniałych papierowych numerów stołów.

Niezależnie od tego, czy zachowają je Państwo jako pamiątkę po swoim wyjątkowym dniu, czy też wykorzystają nasz projekt, aby stworzyć coś naprawdę jedynego w swoim rodzaju i dostosowanego do Państwa szczególnego wydarzenia, te urocze numery stołów z pewnością pozostawią po sobie trwałe wspomnienie - i być może staną się pamiątką rodzinną!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych