Numerki na stół Kwiaty w akwarelowym pasku

Oryginalne i nietuzinkowe papierowe numerki na stół z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Kwiaty w akwarelowym pasku


Te piękne papierowe numerki na stół weselny posiadają stylowy motyw kwiatowy i eleganckie akwarelowe paski pod nimi. Każdy numerek na stół będzie indywidualną pamiątką Waszych zaślubin, zawierającą imiona Pary Młodej oraz datę ślubu.

To wyrafinowany detal, który nie pozostanie niezauważony! Wspaniały design z pewnością doda elegancji i klasy każdemu stołowi. W końcu każdy element Twojego wesela powinien mieć wyrazisty akcent!

Dzięki tym niesamowitym dekoracjom numerów stołów możecie być pewni, że Wasi goście poczują się jak VIP-y, a jednocześnie nie będą zbyt przytłoczeni głównym wydarzeniem - w końcu co jest ważniejsze od powiedzenia "tak"?

Te niezwykłe dekoracje mogą również służyć jako pamiątki, gdy noc dobiega końca. Nasze numery stołów ślubnych są dostępne w różnych stylach, więc łatwo znajdziesz coś, co pasuje do ogólnego wystroju lub tematu.

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm