Samoloty Ślubne zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Samoloty Ślubne zawieszki na wódkę


Samolotem w nową drogę życia? Czemu nie, wszak może on ponieść Młodą Parę ku wspólnemu szczęściu. Właśnie dlatego motyw samolotów, może stać się wspaniałym pomysłem, nadającym niepowtarzalnego charakteru weselnej uroczystości.

Zawieszki na wódkę ozdobione właśnie tym delikatnym, uroczym motywem, to doskonały sposób na nadanie niepowtarzalnego wyglądu butelkom z alkoholem. Dzięki takiej ślubnej zawieszce na wódkę możliwa będzie zamiana zwyczajnej butelki w iście weselny trunek.

Alkohol taki może stać się również wspaniałym upominkiem dla gości, takich jak Rodzice czy Świadkowie, a także nagrodą w organizowanych w trakcie uroczystości konkursach.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu