Zawieszki na wódkę Z009

Zawieszka na alkohol


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,30 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki na wódkę Z009


Ta stylowa zawieszka na wódkę weselną będzie fantazyjną ozdobą stołu.

Koronkowy motyw w ślimacznice u dołu zawieszki przywodzi na myśl klasyczny, grecki styl.

Piękny wiersz zaprasza gości do wzniesienia toastu za szczęście nowożeńców.

Zawieszka na alkohol wykonana z eleganckich papierów i kartonów ozdobnych dostępnych w różnych konfiguracjach kolorystycznych (zobacz nasze wzorniki).

 

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Powiązane wpisy na blogu