Numerki na stół Mapa świata

Oryginalne i nietuzinkowe numerki na stół - mapa świata

.

To nowoczesna i modna forma numerowania stolików weselnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Numerki na stół Mapa świata


Nasze numery stołów weselnych sprawią, że Twoi goście będą zachwyceni od momentu przybycia. Zaprojektowane z motywem mapy świata, samolotu i serc, a także imion Pary Młodej i daty ślubu - te ręcznie wykonane numery stołów z pewnością wniosą trochę miłości do Waszego wyjątkowego dnia.

Każdy element jest starannie wykonany z miłością, co czyni je idealnym dodatkiem do każdej stylowej uroczystości. Te urocze akcenty staną się tematem wszystkich rozmów. Czy to przy wejściu na ceremonię, czy przy każdym stole na przyjęciu, te stylowe dekoracje służą zarówno celom praktycznym, jak i dekoracyjnym!

Wprowadź atmosferę i radość do swojej radosnej uroczystości dodając nasze oszałamiające numery stołów weselnych. Zaplanuj niezapomniane doświadczenie ślubne, które stanie się niesamowitym wspomnieniem na lata!

 

Wymiary: ok 10,5 x 14,8 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych