Mapa świata Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Mapa świata Ślubny plan stołu plakat


W jaki sposób zadbać o komfort gości? Jak uczynić ślubny wieczór niezapomnianym? Kluczem do sukcesu jest troska o szczegóły. Jej wyrazem, jest zadbanie o to, by nie tylko zaplanować rozsadzenie weselnych gości, ale umożliwić weselnikom sprawne i bezstresowe zajmowanie miejsc.

Jest to możliwe zarówno dzięki rozłożonym na stołach winietkom, jak i ślubnym planom stołów. Plany stołów w formie plakatu, z motywem mapy świata, to nie tylko doskonały sposób, by przedstawić rozmieszczenie weselnych gości, ale również ozdoba weselnej sali.

Może ona zdradzać podróżnicze pasje Młodej Pary, ale motyw mapy może być również zastosowany wyłącznie z uwagi na jego dekoracyjny charakter. Jedno jest pewne – z takim planem stołów, każdy z gości odnajdzie bez problemów swój stolik i będzie czuł się odpowiednio uhonorowany.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu