Mapa Europy Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Mapa Europy Ślubny plan stołu plakat


Troska o rozmieszczenie gości i zadbanie o to, by bez problemu odnaleźli właściwe miejsce przy stole, powinna nam towarzyszyć już na etapie organizowania wesela. Właściwe przygotowanie w tym zakresie nie tylko pozwala usprawnić wydanie pierwszego posiłku, ale przede wszystkim jest wyrazem szacunku do gości i troski o ich komfort.

Dzięki ślubnemu planowi stołu w formie plakatu, goście bez problemu odnajdą przypisane im miejsce.

Ozdobiony przykuwającym uwagę motywem mapy Europy plan stołów, jest też wspaniała ozdobą weselnej sali, doskonale współgrającą – w zależności od pozostałych dodatków – z weselem w stylu eko, minimalistycznym, czy nawet klasycznym.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu