Pomarańczowe kwiaty Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł brutto
44,99 zł brutto


Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubny plan stołu plakat


Kwiaty na weselu są dekoracją, której nie może zabraknąć. Dodają one elegancji, tworzą klimat, a w zależności od ich gatunku, pasują zarówno do ślubów urządzonych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Mówiąc o kwiatach nie musimy ograniczać się wyłącznie do żywych roślin. Kwiaty mogą bowiem stać się motywem ozdabiającym różnego rodzaju elementy ślubnej aranżacji.

Kwiaty, na przykład w pomarańczowym, ciepłym kolorze, mogą pojawić się na plakacie, pokazującym rozmieszczenie stołów. Ten pełen energii element ślubnej dekoracji, a przy tym przejaw doskonałego zmysłu organizacyjnego, nie tylko pomoże gościom odnaleźć właściwe miejsce, ale zauroczy swoim pięknem i delikatnością zastosowanego motywu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych