Pomarańczowe kwiaty Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubny plan stołu plakat


Kwiaty na weselu są dekoracją, której nie może zabraknąć. Dodają one elegancji, tworzą klimat, a w zależności od ich gatunku, pasują zarówno do ślubów urządzonych w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Mówiąc o kwiatach nie musimy ograniczać się wyłącznie do żywych roślin. Kwiaty mogą bowiem stać się motywem ozdabiającym różnego rodzaju elementy ślubnej aranżacji.

Kwiaty, na przykład w pomarańczowym, ciepłym kolorze, mogą pojawić się na plakacie, pokazującym rozmieszczenie stołów. Ten pełen energii element ślubnej dekoracji, a przy tym przejaw doskonałego zmysłu organizacyjnego, nie tylko pomoże gościom odnaleźć właściwe miejsce, ale zauroczy swoim pięknem i delikatnością zastosowanego motywu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Powiązane wpisy na blogu