Białe anemone, zawilec Ślubny plan stołu plakat

Piękne plany stołów weselnych plakat Białe anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Opis
Opis

Białe anemone, zawilec Ślubny plan stołu plakat


Anemony, czyli zawilce, należą do rodziny kwiatów jaskrowatych. Jednak nie to jest istotne, a fakt, iż są to rośliny bardzo delikatne, subtelne, a przy tym niezwykle eleganckie. Z tej właśnie przyczyny często wykorzystywane są przez Młode Pary do kwiatowej oprawy ich ślubu.

Anemony mogą pojawiać się jednak nie tylko w ślubnym bukiecie czy w charakterze ozdoby stołów, ale również jako element zdobiący różne produkty, służące organizacji wesela. Jednym z nich jest plakat przedstawiający plan stołu, ozdobiony motywem zawilców.

Plakat umożliwi gościom bezproblemowe odszukiwanie właściwych miejsc przy stole, a także stanowi piękny element, doskonale korespondujący z innymi produktami ozdobionymi tym motywem.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu