Pudełko na koperty, telegramy PUL002

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

109,99 zł
Opis
Opis

Pudełko na koperty, telegramy PUL002


Wysokie, drewniane pudełko na koperty i telegramy to rozwiązanie dla par, które nie wyobrażają sobie upychania otrzymanych pieniędzy po kieszeniach.

Warto zebrać wszystkie kartki w jedno miejsce, by po wspaniałym weselu, spokojnie obejrzeć ich zawartość.

Olśniewające pudełko idealnie pasuje do tak wspaniałej uroczystości, jaką jest wasz ślub.

Ażurowy przód ze złotym laminatem z waszymi inicjałami dodaje pudełku szczególnej elegancji.

 

Materiał: Drewno (sklejka 5 i 3mm), złoty laminat

Wymiary:

  •  25 x 25 x 25 cm
  • 35 x 35 x 35 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

 

UWAGA! Pudełko wysyłamy w wersji rozłożonej z powodu dużej wielkości i możliwości uszodzenia w czasie transportu. Do złożenia wystarczy sam młotek. Należy tylko wbić w miejsce wypustek każdy element ze sobą. Czas składania ok 3 min.