Pudełko na koperty, telegramy PUL005

Duże wycinane laserowo, drewniane pudełko na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

134,99 zł
134,99 zł
Opis
Opis

Pudełko na koperty, telegramy PUL005


Duże pudełko na koperty i życzenia od waszych gości może pomieścić naprawdę wiele. Ma kształt domku i przyozdobione jest sercami, symbolizującymi wasze ogromne uczucie.

Wewnątrz serc możemy wygrawerować wasze imiona i datę ślubu lub dowolny inny tekst. Domek jest subtelnie piękny i przywołuje na myśl ciepłe wspomnienia domowej atmosfery.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wysokość: 47cm
Szerokość: 35cm
Grubość: 25,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

UWAGA! Pudełko wysyłamy w wersji rozłożonej z powodu dużej wielkości i możliwości uszodzenia w czasie transportu. Do złożenia wystarczy sam młotek. Należy tylko wbić w miejsce wypustek każdy element ze sobą. Czas składania ok 3 min.