Magnolie Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Magnolie Pudełko na koperty, telegramy


Wyjątkowe uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy i zadbania o wszystkie szczegóły. Warto pamiętać o tym, by elementy ślubnej aranżacji były ze sobą spójne, a także by maksymalnie wykorzystać połączenie funkcji użytkowych i dekoracyjnych.

Jednym z takich przedmiotów, które nie tylko charakteryzują się pięknem i starannym wykonaniem, ale i są niezwykle przydatne, usprawniając weselną uroczystość, jest pudełko na koperty.

To, ozdobione motywem pięknych magnolii, służyć może podczas przyjmowania przez Młodą Parę życzeń i prezentów.

Jest wyrazem troski o komfort gości, którzy wrzucać do niego mogą zarówno koperty z życzeniami zapisanymi na specjalnych kartkach, jak i prezenty w pieniężnej postaci.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu