Napisy na plastrze brzozy

Drewniane litery na astrze brzozy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Napisy na plastrze brzozy


Mąż i Żona to bez wątpienia nowe dla Pary Młodej role, przypisane im po zawarciu związku małżeńskiego. Idą za nimi pewne przywileje i obowiązki, stanowią one też pewien cel, do którego się dąży.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości i wstąpienie na nową drogę życia, między innymi przez usankcjonowanie swojego statusu męża i żony, warto zastosować dekoracje, która ma symboliczne znaczenie.

Napisy „mąż” oraz „żona” na plastrze brzozy, to niezwykle oryginalna ozdoba weselnego stołu, ale i wspaniała pamiątka, która pozwala utrwalić ten dzień w pamięci .

 

Materiał:  plaster brzozy

Wymiar: ok. 20 x 16 x 2 cm

 

UWAGA! Cena za pojedynczy plaster brzozy.