Litery na stół z ptaszkami

Drewniane litery na stół z ptaszkami i sercem na podstawce.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł
44,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Litery na stół z ptaszkami


Każda Para Młoda chce, żeby jej ślub był jedyny, wyjątkowy. Dlatego też jest on planowany z wyprzedzeniem, z wielką dbałością o szczegóły i tak naprawdę sam w sobie, jest wielkim przedsięwzięciem logistycznym.

Ta troska o każdy element zdecydowanie się jednak opłaca – bezcenny jest bowiem zachwyt gości, a także przekonanie Pary Młodej, że zrobiła wszystko co możliwe, by wykreować wyjątkowy klimat, by ze smakiem i gustem zadbać o wystrój weselnej sali, a także o dobrą zabawę gości. W aranżacji przestrzeni pomóc mogą piękne litery na stół, które stanowią kolejny symbol wielkiej miłości Pary, a także pozwalają znacząco wyróżnić stół nowożeńców, zwrócić na nich uwagę.

Drewniane litery na stół z ptaszkami i sercem na podstawce to również element, który pięknie wygląda na zdjęciach, zaś precyzja wykonania i dyskretny urok tej ozdoby sprawią, że Para Młoda z pewnością uczyni z niej weselną pamiątkę.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: ok 37 x 12,5 cm