Satynowy plan stołu Hortensje

Satynowy plan stołu rozmieszczenia gości weselnych z motywem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

129,99 zł
Opis
Opis

Satynowy plan stołu Hortensje


Planowanie ślubu często bywa stresujące i czasochłonne. Ale dzięki temu planowi to zadanie staje się proste! Ten piękny planer z satynowej pleksi posiada wspaniały motyw hortensji zarówno na dole, jak i na górze ramy - idealny, aby dodać odrobinę elegancji do każdej imprezy.

Wewnątrz znajdą Państwo mnóstwo miejsca na rozmieszczenie miejsc siedzących, a nawet spersonalizowane szczegóły, takie jak imiona Pary Młodej i data ślubu.

Państwa goście będą wdzięczni za wszystkie przemyślenia i szczegóły, które przyczyniły się do ich perfekcyjnego usadzenia. Dzięki temu fantastycznemu planerowi mogą Państwo urzeczywistnić swój wymarzony krajobraz weselny - na pewno zrobi on ogromne wrażenie!

 

Materiał: pleksi satynowe 3 mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych