Satynowy plan stołu Magnolie

Satynowy plan stołu rozmieszczenia gości weselnych z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

129,99 zł
Opis
Opis

Satynowy plan stołu Magnolie


Niech Twój dzień ślubu błyszczy z tym romantycznym, satynowym planem stołów. Plan wykonany jest z wytrzymałego akrylu, dzięki czemu nie ulegnie zniszczeniu.

Z delikatnym wzorem kwiatów magnolii nadrukowanych na górze planu, z pewnością zwróci uwagę i sprawi, że ślub będzie po prostu oszałamiający. Satynowe wykończenie dodaje elegancji i odrobiny luksusu, które z pewnością zachwycą Państwa gości.

Ten piękny plan stołów stanowi wspaniałą dekorację przyjęcia weselnego i będzie idealnym wykończeniem dekoracyjnym.

Doskonale wskaże miejsce każdego gościa. Niech Państwa ślub będzie wyjątkowy dzięki temu romantycznemu i stylowemu planowi stołów!

Z pewnością wywrze on trwałe wrażenie, którego Państwa goście nie zapomną. Zamówcie więc Państwo już dziś i uczyńcie swój wyjątkowy dzień niezapomnianym!

 

Materiał: pleksi satynowe 3 mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych