Satynowy plan stołu ze zdjęciem

129,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowy plan stołu ze zdjęciem


Niech Państwa ślub będzie niezapomniany dzięki temu pięknemu planowi stołów weselnych! Wykonany jest z satynowego, półprzezroczystego akrylu, a na górze znajduje się fotografia szczęśliwej pary. Poniżej znajduje się elegancki i stylowy plan aranżacji stołów, który doskonale pasuje do ogólnego tematu i wystroju uroczystości.

Ten plan stołów weselnych dodaje tylko odrobinę elegancji, piękna i luksusu, które uczynią Państwa wyjątkowy dzień niezapomnianym. Ponadto, mogą Państwo dodać swoje imiona, datę ślubu! Proszę zobaczyć, jak twarze Państwa gości rozjaśnią się z podziwu, gdy pokażą im Państwo ten innowacyjny i przyciągający uwagę sposób prezentacji miejsc siedzących w tym szczególnym dniu.

Niech Państwa ślub będzie niezapomniany dzięki temu wspaniałemu planowi stołów weselnych!

 

Materiał: pleksi satynowe 3 mm

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również